Kampanyalar

Published on Ocak 5th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Fiat’tan şahane ocak kampanyası!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Fiat, “Aralık Fırsatını Kaçırdım” Diyenlere

Sıfır Faiz ve 15 Aya Varan Vadeyle 15 Bin TL Kredi Veriyor!

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, 2011’in son ayında etkin ve üstün satın alma kolaylıkları sunmasıyla ülke çapında büyük ilgi gören kampanyasının devamı niteliğinde 2012’nin ilk kampanya atağına imza atıyor. Fiat Linea’dan Fiat Bravo’ya Fiat Doblo’dan Fiat Fiorino’ya kadar tüm modeller için geçerli olan ve “Fiat’tan Şahane Ocak Kampanyası” sloganıyla start alan kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi desteğiyle avantajlı kredi imkanları sunuluyor. Fiat’ın şok eden Ocak kampanyası kapsamında Fiat markalı binek otomobil veya hafif ticari araç satın almak isteyen müşteriler, 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 15 aya kadar vadeyle 0 faiz ayrıcalığından yararlanabiliyorlar.  Bununla birlikte Fiat markalı hafif ticari araçlarda peşin alımlarda % 14’e varan indirim ayrıcalıkları da yine dikkat çeken avantajlar arasında yer alıyor.

Fiat, Aralık ayına özel ve cazip imkânlar sunmasıyla talep patlaması yaşatan kampanyasını, 2012 yılının ilk ayında yine şok edici avantajlarla destekleyerek devam ettiriyor. 31 Ocak tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Fiat markalı ticari araç modelleri için peşin alımlarda % 14’e varan indirim avantajı sunan Fiat Türkiye, ayrıca Koç Fiat Kredi desteğiyle de avantajlı kredi imkânları sunuyor. Fiat’ın şok eden Ocak kampanyası kapsamında Fiat markalı binek otomobil veya hafif ticari araç satın almak isteyen müşteriler, 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 15 aya kadar vadeyle 0 faiz ayrıcalığından yararlanabiliyorlar.

6 bin 900 TL’yi aşan indirimlerin sunulduğu ve 2012 yılının ilk Fiat satış kampanyası kapsamında Fiat Linea 33 bin 590 TL; Fiat Albea Sole 26 bin 887 TL; Fiat Punto Evo 33 bin 175 TL; Yeni Fiat Fiorino 22 bin 750 TL; Yeni Fiat Doblo ise 26 bin 890 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin ilgisine sunuluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑