Kampanyalar

Published on Aralık 6th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Citroën’de “24 ay % 0 faiz ve cazip indirim’’ fırsatları

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’de 50’ den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, yeni yılı karşılarken de tüketicilere avantajlar ve yenilikler sunmaya devam ediyor.
Aralık ayında Citroën modellerinde cazip kampanya avantajları ve yenilikler tüketicileri bekliyor. Citroën‘de Aralık ayı boyunca tüketicilere binek ve ticari modellerinde 20 bin TL için 24
ay % 0 faiz avantajı sunuluyor. %0 faiz kampanyasından faydalanmak istemeyen tüketiciler için, peşin alımlarda oldukça cazip indirim tutarları da sunuluyor.

Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle
sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde peşin alımlarda anahtar teslimde 5.000 TL’ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. Tasarımı ve teknolojisi ile -fark yaratan , kendi segmentinde en önemli modellerden biri olarak görülen C5modelinde ise 6.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.
Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën’de; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modeli için de cazip
fırsatlar devam ediyor. Yenilenen yüzüyle yolculukları daha da konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo’da ise peşin
alımlarda 4.000 TL fiyat indirimi sunuluyor. Ayrıca kullanıcılara binek araç konforu vaad eden ve hem şehir
hem de iş hayatının tüm gereklerini karşılamaya yönelik olarak üretilen Nemo’da ise peşin alımlarda 5.000 TL’ye
varan indirim avantajı sunuluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑