Kampanyalar

Published on Aralık 6th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

2012’nin son ayında Starpet’ten %14 indirim

Starpet, tüm sürücülerin yeni yılını %14’e varan özel indirim kampanyasıyla kutluyor. 2012’nin son ayında, Türkiye’nin farklı noktalarındaki Starpet akaryakıt istasyonlarına uğrayan sürücüler Starpet’in yeni yıl indiriminden faydalanabiliyor.
Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet’te indirim kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Starpet, tüm sürücülerin yeni yılını Aralık ayının farklı günlerinde devam eden indirim kampanyalarıyla kutluyor. Aralık ayı boyunca Starpet’in Aydın’dan İstanbul’a, Mersin’den Kayseri’ye kadar pek çok ildeki akaryakıt istasyonlarına uğrayanlar %14’e varan indirimlerden yararlanabiliyorlar.

İstanbul’da Esenler (8, 15, 22, 29 Aralık), Sancaktepe (12, 19, 26 Aralık) ve Maltepe (13, 20, 27 Aralık) kampanyaya katılan Starpet istasyonları arasında yer alıyor. Kampanyaya katılan tüm akaryakıt istasyonlarını öğrenmek için starpet internet adresini ziyaret etmek ve “Kampanyalar” linkini tıklamak yeterli.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑