Oto Haber

Published on Şubat 19th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

İzmir’de otomotiv buluşması

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), “Üniversitelerle Otomotiv Sektöründe Tasarım Konuşmaları” konulu üç etkinliği İzmir’de düzenliyor

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), bu sene ilk defa düzenlediği “Türkiye Otomotiv Sektöründe Ar-Ge Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması” projeleri kapsamında üniversitelere yönelik etkinliklerle öğrenci ve akademisyenlerle biraraya gelmeye devam ediyor. İstanbul, Bursa ve Ankara’nın ardından İzmir’de 20 Şubat’ta Ege ve Dokuz Eylül üniversiteleri, 21 Şubat’ta İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE)’nde konferanslar düzenlenecek.

OİB yetkilileriyle ZuluDesign Genel Müdürü ve Tasarım Direktörü Zafer Uluçay’ın katılacağı, amacı sektöre gelecek insan kaynağının vizyonunu geliştirmek, tasarım, ar-ge ve inovasyon konularına yönlendirmek olan konferanslarda otomotiv ve tasarım sektörü ele alınacak.

Etkinlikler 20 Şubat 2012 Pazartesi 10.00 – 12.00 saatleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 20 Mayıs Amfisi’nde, 14.00 – 16.00 arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda, 21 Şubat’ta ise 10.00 – 12.00 arasında İYTE Gülbahçe Kampüsü İYTE Kütüphanesi Gösteri Merkezi’nde.

CHA, Habertürk

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑