İnovasyon devi 3M Otomotiv ve Esys’e Ödül

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bir asrı aşkın süredir otomotiv sektörüne inovatif ürün ve çözümler sunan 3M, ABD’li otomasyon firması Esys Otomasyon işbirliğinde geliştirdiği AutoW8t™ ile otomotiv alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “The Automotive Pace” ödülüne layık görüldü

İnovasyon devi 3M, ABD’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında gösterilen, yenilikçi otomasyon firması Esys Otomotiv işbirliğinde geliştirdiği AutoW8t™ ile otomotiv alanında dünyanın en saygın ödüllerinden biri sayılan “The Automotive Pace” ödülüne layık görüldü. Kurşunsuz yapısı ile içeren 3M Balans Ağırlık Sistemleri (3M Wheel Weights) ile güçlendirilen lastik balans sistemi AutoW8t™; teknoloji üstünlüğü, inovasyon ve iş performansı gibi kriterler göz önüne alınarak değerlendirildi.

Sistem; ürün kalitesi ve üretim sürecinde iyileştirme sağlarken işletmelere maliyet konusunda önemli bir katkı sağlıyor. AutoW8t™ sayesinde balans işlemi, hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay hale gelirken envanter kullanımını azaltarak üretim alanının daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

Esys firması CEO’su Chris Marcus, geliştirilen sistem hakkında şunları söyledi: “3M’nin üstün teknolojisiyle geliştirilen AutoW8t™, lastik ve jantın montaj sürecinde benzeri görülmemiş bir iyileştirme ve gelişme sağladı. Bu teknolojiyi, uluslararası distribütörlerimiz sayesinde dünya genelinde müşterilerimize sunuyoruz. 3M’nin bu benzersiz teknolojisiyle işletmelere üretim sürecinde ve maliyet konusunda büyük tasarruf sağlayacağız.”

Otomotiv endüstrisine 95 yıl önce zımpara kâğıdı ve iki renkli otomotiv boyama işlemleri için maskeleme bandı üreterek hizmet vermeye başlayan 3M Otomotiv Bölümü; bugün dünya genelinde bantlardan yapıştırıcılara, boya koruma ürünlerinden aydınlatma ürünlerine olmak üzere gövde, iç çözüm, dış çözüm, boyahane çözümleri ile motor ve şasi bölümlerinde teknoloji ve ürün üretiyor.

Otomotiv sektörü için inovatif ürün ve çözümler geliştiren 3M Türkiye; yakıt tasarrufu, ağırlık azaltma ve toplam maliyet azaltılmasının yanı sıra sektöre stil ve konfor için yenilikçi çözümler sunuyor. Otomotiv ürünleri yelpazesinde bantlardan, yapısal yapıştırıcılara, akustik izolasyon ürünlerinden ileri teknoloji filmlere kadar pek çok ürün bulunduran 3M, yakın zamanda Çerkezköy’deki tesisinde genişlettiği otomotiv üretim hacmiyle ihtiyaçları karşılamaya ve pazar dinamiklerine şekil vermeye devam ediyor.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir