Oto Haber

Published on Ocak 31st, 2014 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

İkinci el çekici ve kamyonda “Ford güvencesi”

Ford’un yetkili satıcı ağındaki her marka ve model ikinci el ağır ticari araca ulaşım sağlayan fordtrucks2el.com sitesi ikinci el ağır ticari araçlardaki riskleri ortadan kaldırarak, müşterilerine güvenli alışverişin kapılarını açıyor. Fordtrucks2el.com, kullanıcılarına araçların detaylı özelliklerini ve ekspertiz raporunu görme, aradığı araç bayiye geldiği an haber alma fırsatını da sunuyor.

Ford Otosan, ağır ticari araç sektöründeki 50 yılı aşkın tecrübesi ve uzmanlığını, Fordtrucks2el.com ile kurumsal web sitesi üzerine taşıdı. Artık her marka ve model, ekspertizli ikinci el ağır ticari araçlara www.fordtrucks2el.com sitesinden ulaşmak mümkün. Fordtrucks2el.com çatısı altında yapılan alım, satım ve takas işlemleri; Türkiye’nin en yaygın ikinci el yetkili satıcı teşkilatının tecrübesi, kalitesi ve şeffaflığı ile gerçekleşiyor. 2.el çekici ve kamyonlar Ford Trucks 4S uzman bayileri tarafından titizlikle inceleniyor ,aynı tesislerde servis incelemesi ve bakımları yapıldıktan sonra satış, servis, yedek parça ve ikincielin aynı çatı altında olduğu Ford Trucks 4S tesislerde sergileniyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden Fordtrucks2el.com, ikinci elde birinci kaliteyi garanti ediyor.

Fordtrucks2el ile minimum risk, maksimum güven

Birçok risk barındıran ikinci el araç alımlarında, müşterinin yaşadığı güven eksikliğini giderme hedefiyle çalışan Fordtrucks2el; şeffaf ve güvenli hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. Her marka ve her sınıftan ağır ticari aracın yanı sıra, treyler alım satımının da yapılabildiği Fordtrucks2el, kullanıcılarına servis imkanı da sunuyor. Fordtrucks2el.com sitesine üye olan kullanıcılar, beğendiği araçları kendi profil sayfalarında takip edip, olası değişikliklerle ilgili bilgi sahibi olurken, belirledikleri kriterlere uyan bir aracın FordTrucks 4S  bayilerinden birinde satışa sunulmasından da anında haberdar olma imkanına kavuşuyor.

Her marka ikinci el kamyona ve treylere en uygun şartlarla, güvenilir ve kaliteli bir hizmetle sahip olma imkanı sunan Fordtrucks2el.com, ayrıca uygun ödeme koşullarına sahip araç kredisi ile satın alma imkanı sağlıyor. Kredi başvurusu, kredi sürecinin takibi, noter satışı, devir ve ruhsat işlemleri; müşterileri yormadan, doğrudan yetkili satıcı tarafından yapılıyor.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑