Oto Haber

Published on Haziran 17th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Hyundai, Test Sürüş Günlerine Bekliyor!

Hyundai’nin sponsoru olduğu FIFA U-20 Dünya Şampiyonası kapsamında, “Hyundai Test Sürüş Günleri” düzenlenerek, test sürüşü yapan kişilere çeşitli hediyeler kazanma imkanı sunulacak.

Hyundai’nin sponsoru olduğu FIFA U-20 Dünya Şampiyonası kapsamında, “Hyundai Test Sürüş Günleri” düzenlenerek, test sürüşü yapan kişilere çeşitli hediyeler kazanma imkanı sunulacak.

Hyundai’den yapılan açıklamada, 15 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında “Hyundai Test Sürüş Günleri”nin düzenleneceği belirtilirken, Türkiye’deki 81 yetkili satış noktasında farklı Hyundai modelleriyle test sürüşü yapan kişilere çekilişle çeşitli hediyeler kazanma imkanı sunulucağı bildirildi.

Yapılacak çekilişte, 10 adet LED TV, 50 adet FIFA U20 Dünya Kupası Final Bileti, 20 adet FIFA 2013 oyunlu konsol ve 5 adet spor kol saati gibi hediyeler verileceği kaydedilen açıklamada, Hyundai’nin yeni kullanıcılar kazanmayı hedeflediği ve Hyundai Kredi avantajları hakkında da bilgi vererek tüm imkanlardan müşterilere sağlanacağı ifade edildi.

Açıklamada, tüm Hyundai modelleri için 60 aya kadar varan uygun ödeme koşulları sunulacağı, aynı zamanda iX35 1.6 lt için 40 bin lira, 36 Ay, yüzde 0,65 ve i30 için de 30 bin lira 36 Ay, yüzde 0,73 gibi avantajlı kredi seçenekleri bulunduğuna yer verildi.

İSTANBUL (AA)

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑