Oto Haber

Published on Nisan 10th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Honda Civic ile dijital dünyanın kapılarını aralayın

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kendi sınıfında tüketicilerin birinci tercihi olan Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya sistemi ile haritalardan podcasta, takvimden bluetooth’a kadar pek çok özelliği bir arada sunuyor. Ücretsiz AppRadio uygulaması ile iPhone ve Android telefonlarla entegre çalışan sistem, sürüş keyfinizi internetle zenginleştiriyor

Sınıfının lideri olan Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya çözümleri ile kullanıcılara daha fazla konfor sunuyor. 15 Nisan’dan itibaren satılacak olan Civic Sedan Elegance Smart, navigasyondan bluetooth’a, takvimden podcast uygulamalarına kadar pek çok uygulamanın tek yerden kontrol edilmesine olanak tanıyor. iPhone ve Android telefonlarla AppRadio uygulaması ile bağlanan sistem sayesinde Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara doğrudan bağlanırken internet tarayıcısı sayesinde web’de gezinmeye olanak tanıyor.

7 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip, yenilikçi bir araç ses sistemi olarak öne çıkan Pioneer mulltimedya sistemi, iPhone ve Android telefonlara uyumlu AppRadio yazılımı sayesinde, akıllı telefon uygulamalarının da kullanılmasına imkan veriyor. Geniş, tam renkli dokunmatik ekran üzerinde akıllı telefonlardaki içerikleri nrahatça görülebilmesi, dokunulabilmesi ve kontrol edilmesine sağlıyor.

iOS5 işletime sahip iPhone 4 / 4S / 5 ve MHL veya HDMI girişe sahip Android 2.3 versiyonları ile uyumlu olan SPH-DA100’ü, en güncel harita, gelen çağrıyı cevaplama ve müzik keyfi ve video eğlencesinin yanı sıra, Gelişmiş Uygulama Modu ile diğer birçok uyumlu uygulamalarla kullanmak mümkün.

SPH-DA100 GENEL ÖZELLİKLER

· 7”WVGA(800X480) Multi-touch Kapasitif ekran

· 2-DIN Kurulum

· Parrot Bluetooth modül ile ahizesiz görüşme

· Kullanıcı ara yüzünü 18 dilde destekleme

· Klavye desteği (Azerty,Qwerty,Qwertz,Rusya ve Yunan klavyeleri)

· Parazit giderici özelliğine sahip gelişmiş D4Q Tuner

BAĞLANABİLİRLİK

· iPod touch / iPhone 4/4S/5 uyumlu kablo ile direk kontrol.

· Desteklenen Android telefonlarla uyumluluğu.

· Gelişmiş Uygulama Modu

· Direksiyon Kumanda desteği

· 2 RCA anfi çıkışı (Ön-Arka/SW)

· Arka görüş kamera bağlanabilirliği.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑