Goodyear’dan EfficientGrip Performance!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Artan yakıt fiyatlarıyla birlikte sürücüler de tasarruf etmenin yöntemlerini araştırıyorlar. Dünyanın lider lastik markalarından Goodyear, sürücülerin tasarruf etmesi için en önemli kriterlerden birinin “aracın lastikleri” olduğunun altını çizerken, daha az yakıtla daha çok yol katetmek için Goodyear“EfficientGrip Performance”ı öneriyor.

Artan yakıt fiyatları sürücülerin gündelik yaşam içerisinde tasarruf önlemleri almasını gerektiriyor. Dünyanınlider lastik üreticilerinden olan Goodyear, daha az yakıtla daha çok yolkatetmek için tüketicilere EfficientGrip Performance lastiğini öneriyor.Goodyear Tüketici Lastikleri Pazarlama Müdürü Melih Evcimen  “Araçlarınyakıt tüketiminin % 20’si lastikten kaynaklanıyor. Dolayısıyla lastiğin yuvarlanma direncinde yapılan geliştirmeler sayesinde yakıt tüketimi azaltılabilir. Sektöründe yenilikçi teknolojilerin yaratıcısı Goodyear, en  ileri  malzeme  ve  üretim tekniklerini kullanarak  geliştirdiği  Goodyear  EfficientGrip Performance  ile yakıt tasarrufunda en son noktaya ulaşmış bulunuyor. Düşük yakıt tüketimi ve yüksek kilometre performansı sağlayan, çevre dostu lastik Goodyear EfficientGrip Performance ile yakıt masrafı düşüyor” dedi.

Goodyear EfficientGripPerformance;   daha  iyi  yuvarlanma  direnci sayesinde yakıt miktarını azaltarak tasarruf sağlıyor. Böylece tüketiciler, lastiklerin  performansından  ödün  vermeden yakıt tüketimlerini azaltarak kendi bütçelerinde tasarruf yaparken düşük karbondioksit emisyonu sayesinde de çevrenin korunmasına katkıda bulunuyorlar.

EfficientGripPerformance, segmentinin en yüksek lastik etiketi değerlerine sahip!

Goodyear’ın EfficientGripPerformance lastiği, Avrupa lastik etiketleme uygulamasında en yüksek dereceye sahip olması ve dergilerin yaptığı testlerde aldığı sonuçlarla da dikkat  çekiyor.

EfficientGrip Performance, ayrıcaıslak yol tutuşu için A ve yuvarlanma direnci için B etiket değerlerine sahip olarak, pazarda mevcut olan en yüksek BA lastik etiketi sınıfında yer alıyor.
Gelişmiş Soğuk Tampon (CoolCushion) Katmanı, ısının kontrol altında tutulmasını ve lastiğin yüzey alanı boyunca düşürülmesini sağlayarak, lastiğin yüksek etiket sınıflarında yer almak için gerekli başarıyı göstermesine katkıda bulunuyor.
Önde gelen iki Alman otomobil dergisinden Auto Zeitung kendi en iyi derecelendirmesini vererek EfficientGrip Performance’ı “önerilir” olarak değerlendirirken, ADAC Motowelt yine kendi en yüksek puanı olan “İyi” ile derecelendirmiştir. Bir diğer dergi ACE Lenkrad/GTU ise Goodyear’ı “oldukça önerilir” statüsüne layık görmüştür.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir