Mobicar’dan Hem Avantajlı Hem Hediyeli Üyelik Kampan..."/> Facebook’tan Beğenenlere Mobicar’a Üyelik 1 TL! - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Haber

Published on Mayıs 8th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Facebook’tan Beğenenlere Mobicar’a Üyelik 1 TL!

Mobicar’dan Hem Avantajlı Hem Hediyeli Üyelik Kampanyası!

Türkiye’nin en yeni araç paylaşım platformu olarak dikkatleri üstüne çeken ve kısa sürede İstanbulluların mobilite arayışlarına yepyeni bir çözüm sunan Mobicar, 6-13 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği üyelik kampanyasıyla da ön plana çıkıyor.  Cevahir AVM’deki Mobicar standına gelerek Mobicar Facebook sayfasını beğenip, belirlenen bir postu kendi hesaplarında paylaşan tüm katılımcılar, Mobicar’a sadece 1 TL’ye üye olabilecekler. Bununla birlikte kampanya kapsamında Cevahir AVM standından üyelik gerçekleştiren kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 5 Mobicar üyesine 2 saatlik dilediği Mobicar aracını kullanma hakkı hediye ediliyor!

Araç paylaşım sistemini ilk kez İstanbul’da yer alan 12 aracı ile 5 lokasyonda uygulamaya alan Mobicar, ‘Öde Kullandığın Kadar’ sloganıyla İstanbulluların hizmetine giren araç paylaşım platformuna üye olmayı daha da kolaylaştıran kampanyasıyla dikkat çekiyor. 6-13 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Cevahir AVM’deki Mobicar standına gelerek Mobicar Facebook sayfasını beğenip, belirlenen bir postu kendi hesaplarında paylaşan tüm katılımcılar, Mobicar’a sadece 1 TL’ye üye olabilecekler. Bununla birlikte kampanya kapsamında Cevahir AVM standından üyelik gerçekleştiren kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 5 Mobicar üyesine 2 saatlik dilediği Mobicar aracını kullanma hakkı hediye ediliyor!

Kalabalık şehir hayatının vazgeçilmez gereksinimi “araba” ve “ulaşım” ihtiyaçlarına en ideal çözümü sunmak için kurulan Mobicar hem ekonomik hem pratik bir ulaşım alternatifi olarak herkese, her keseye hizmet sunması ile göze çarpıyor. www.mobicar.com.tr adresinden ilk etapta İstanbullulara hizmet vermeye başlayacak Mobicar sayesinde ulaşım ihtiyacı olan kişiler hem araç sahipliğinin potansiyel külfetlerinden kurtulurken hem de bu sahipliğinin bütün avantajlarından yararlanabiliyorlar.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑