Oto Haber

Published on Temmuz 9th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

1

Erkunt Traktör 6 aylık ekonomik değerlendirmesini yaptı…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Otomotiv sektörünün öncü kuruluşu Erkunt Traktör, 15. Yetkili Satıcı Toplantısı’nı Ankara’daki fabrikasında yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından 95 yetkili satıcının katıldığı toplantıda 2012 yılının ilk yarısı değerlendirildi, ikinci yarı için hedefler paylaşıldı.

Türkiye’nin 3 yıl garantili ilk ve tek traktör üreticisi Erkunt Traktör’ün  ülke çapındaki 95 yetkili satıcısı Ankara’daki üretim tesisinde bir araya geldi. 6 Temmuz Cuma günü yapılan 15.Yetkili Satıcı Toplantısı’nda 2012 yılının ilk yarısı değerlendirildi.

Erkunt Traktör Yurtiçi Satış Müdürü Tolga Saylan, toplantıda 2012’nin ilk yarısında fuarlar ve geleneksel bakım günleri gibi etkinliklerde Türk çiftçisinin daima yanında olduklarını ve çiftçilerin tarımsal verimliğini arttırmak için bilinçlendirme çalışmaları yaptıklarını anlattı. Bu süreçte Erkunt Traktör’e gönülden destek veren Türkiye genelindeki yetkili satıcılarına destekleri için teşekkür etti. Saylan yaptığı konuşmada, “2012 yılına yeniliklerle girdik. Şubat ayında bugüne kadar bulunmadığımız sınıfta yeni ürünlerimizi pazara sunduk. Piyasaya sürdüğümüz 90-100-110 HP traktörlerimizle büyük beygir sınıfında da hizmet vermeye başladık. Yeni traktörlerimizi Türkiye çapında fuarlarda sergiledik ve katıldığımız her fuarda satış rekoru kırdık. Kazandığımız tüm bu başarılar bir takım çalışmasının ürünü, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑