Oto Haber

Published on Ekim 25th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Doğuş Otomotiv tüm markalarıyla 12’nci salonda!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’nin lider distribütörü Doğuş Otomotiv, 1 -11 Kasım arasında düzenlenecek İstanbul Auto Show Fuarı’nda tüm markalarıyla 12’nci Salon’da ziyaretçileri ağırlıyor!

Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan İstanbul Auto Show, bu yıl Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Doğuş Otomotiv de Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini ve Skoda markaları ile 12’nci salonda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yeni modeller görücüye çıkıyor

Doğuş Otomotiv, hali hazırda satışta olan ve büyük ilgi gören mevcut modellerin yanı sıra, Türkiye’de yeni satışa çıkan veya fuardan hemen sonra satışa çıkacak, Volkswagen Golf, Volkswagen Beetle, Yeni Audi A3, SEAT Leon ve Toledo ile Carrera4/4S modellerini sergileyecek. Bugatti standında sergileyecek 16.4 Bugatti Veyron Grand Sport da 4.3 milyon euro’luk fiyatı ile Türkiye’de bugüne kadar sergilenen en pahalı araç olma unvanına da sahip olacak. Audi’nin elektrikli araç teknolojisinin ürünü A1 e-tron ile Volkswagen Ticari Araç’ın elektrikli eT! konsept aracı da fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

Doğuş Otomotiv’in temsil ettiği markaların ilerici teknolojileri fuarda yerini alıyor

Fuarı ziyaret edecek her kesimden kullanıcıya yönelik marka ve modellerin bulunduğu Doğuş Otomotiv stantlarında, davetliler Doğuş Otomotiv’in Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturduğu Volkswagen Grubu’nun ilerici teknolojileri ve çevre dostu ürünleri de yakından inceleme fırsatı bulacak. Fuarda, bu kapsamda, Volkswagen Jetta’nın hibrit modelinin de Avrupa lansmanı yapılacak. Ayrıca Doğuş Otomototiv’in kurumsal sürdürülebilirlik konusunda yaptığı projeler de fuarda ziyaretçilere sergilenecek.

Trafik Hayattır eğitimleri fuarda da devam ediyor

Doğuş Otomotiv, İstanbul Autoshow Otomobil Fuarı için, birçok yeniliğe de imza attı. Türkiye’nin en önemli kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Trafik Hayattır’ın da yer alacağı fuarda, ilk yardım ve güvenli sürüşe ilişkin trafik eğitimi dersleri de verilecek. 12’nci salonda özel tasarlanan Trafik Hayattır bölümünde, çocuklar oyunlar eşliğinde trafik güvenliği konusunda bilgilendirilecek.

Basın mensupları ve otomotiv tutkunlarına özel mini site

Doğuş Otomotiv’in bu yıl fuar için gerçekleştirdiği bir diğer yenilik ise, Autoshow için özel hazırlanan mini site olacak. 1 Kasım 2012 tarihinde Autoshow’un başlaması ile birlikte aktif olacak site kapsamında Doğuş Otomotiv markalarının yeniliklerine yer verilecek.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑