Depar Motor’dan yeni bir depar!!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“SPYDER 2013 modeli tutkunlariyla buluştu”

1968 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 1984 yılından itibaren BRP (Bombardier Recreational Products) markasının bir çok ürününde Türkiye distribütörü olan Depar Motor A.Ş., 2013 model Can-Am SPYDER Roadster ST modelini 28 Şubat 2013 Perşembe günü (bugün) açılan Moto & Bike Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarında yaptığı bir lansman ile tanıttı.

Üçüncü tekerlek ile iz BIRAKIN!

Depar Motor A.Ş Kurucu Ortağı ve Teknik Servis Müdürü Vidal İtkin yaptığı konuşmada; “2007 yılında Kanadalı Bombardier Recreational Products Inc. (BRP) şirketi tarafından geliştirilen SPYDER modeli, ikisi önde, biri arkada olmak üzere Y şeklinde üç tekerlekli olarak tasarlandığı günden bu yana motor tutkunlarının rüyası oldu.” diye belirtti.

Vidal İtkin; “Can-Am SPYDER Roadster, motosiklet ile üstü açılabilir spor otomobil arasında bir kategoride yerini buluyor ve her iki sınıfın da üstün özelliklerini alarak ortaya çok farklı bir tasarım koyuyor. Motosikletin açık yapısı, oturuş pozisyonu, kumandaları, performans özellikleri miras alınırken otomobilin de dengesi ve fren performansını barındırıyor. Performans ve teknolojisinin harika uyumuyla SPYDER’i bir defa kullanan mutlaka bağımlısı oluyor. Özellikle “Hız, Heyecan, Doğa, Macera, Keşif ama konfor da olsun…” diyenlerden büyük talep görüyor. SPYDER 2013 ST modeli, 106 beygir gücünde, 200 km hız yapabiliyor. 0-100 km hızlamasını 4,3 saniyede gerçekleştiriyor. Yeni tasarım geniş ön paneli eşsiz Rotax motoru, şasesi motor tutkunlarının ilk kez görecekleri ST Sport Touring tasıma sahiptir. ST Roadster LTD ve ST-S modelleri ile sarı, siyah, beyaz ve magnezyum renkleri mevcuttur. Yılın her mevsimi kullanıcılarının partnerleri ile, uzun yolculuklar yapabilecekleri her türlü donanıma ve konfora sahip.” diyerek ürünün teknik özellikleri hakkında bilgi verdi.

Depar Motor, 28 Şubat – 3 Mart 2013 tarihleri arasında devam edecek olan fuarda SPYDER ST modelinin yanı sıra, RS ve RT modelleri, orijinal aksesuarları ve diğer ürün gruplarından ATV ve Side by Side modelleri de sergileyecek.

Ayrıca bu yıl fuarda SPYDER kullanıcılarının oluşturduğu “SPYDER Club Istanbul 34″ün de tanıtımı yapılacak. Aralarında ünlü isimlerin de olduğu “SPYDER Club Istanbul 34” üyeleri ilk kez fuarda düzenlenen VIP davette buluşacak.

SPYDER ST Standart Modeli, 18.069 € + ÖTV + KDV başlayan fiyatıyla satışa sunuluyor.

Depar Motor, üyelerine ve potansiyel alıcılarına fuar süresince SPYDER ön siparişlerinde 1 adet orijinal SPYDER Aksesuarı hediye edecek.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir