Citroën Türkiye Distribütörü Baylas Otomotiv’den Gurur Veren İki Başarı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Baylas Otomotiv, Citroën distribütörlüğü bulunan ülkeler arasında yapılan değerlendirmede ‘2013 müşteri memnuniyeti ve satış birinciliği kalite ödülü’ne layık görüldü. Ayrıca Baylas Otomotiv bayileri arasından oluşturulan uzman teknisyenler takımı ise  bu yıl ilk kez düzenlenen ve 27 ülkenin katıldığı ‘Consultant Expert Technicians’ yarışmasında ilk 6 ülke arasına girerek finale kaldı.

Bayraktar Grubu çatısı altında 1995 yılından bu yana Citroën markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan Baylas Otomotiv, iki büyük başarıya imza attı.

PSA Citroën’in distribütör ülkeler arasında yaptığı müşteri memnuniyeti ve satış analizlerine göre büyük başarı gösteren Baylas Otomotiv ilk sırada yer aldı. Müşteri memnuniyetinde yüzde 10’un üzerinde artış sağlayan Baylas Otomotiv, ‘genel memnuniyet’, ‘teslimat sonrası müşteri takibi’, ‘sorunsuz araç teslimatı’ gibi kriterlerde gösterdiği başarıyla ‘2013 müşteri memnuniyeti ve satış birinciliği kalite ödülü’ne layık görüldü.

Uzman Teknisyenler, Türkiye için yarışacak

Baylas Otomotiv ayrıca Citroën’in distribütör ülkeleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenen “Consultant Expert Technicians 2013” (Danışman Uzman Teknisyenler) yarışmasında da başarılı bir performans ortaya koydu. Baylas Otomotiv bayileri arasından sınavla belirlenen 4 kişilik Türkiye takımı, 27 ülkenin katıldığı yarışmada ilk 6 takım arasına girdi. Fransa, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Rusya ve Fas takımları ile mücadele edecek olan Türk ekip, jüri karşısında teknik ve pratik sınavdan geçecek.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir