Kampanyalar

Published on Aralık 26th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Chevrolet Captiva’da “son hafta” fırsatı

SUV sınıfının çok yönlülüğü ve bir aile otomobilinin tarzı ve kullanışlılığını birleştiren Chevrolet Captiva Aralık ayına özel fiyatları ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. Aralık ayına özel 75.000 TL satış fiyatı ve 500 TL’den başlayan aylık taksitleri ile Chevrolet Captiva, 7 koltuk seçeneği, çok yönlü koltuk, saklama gözleri gibi özelliklerinin yanı sıra ferah bir kabin ve ABS, Elektronik Denge Kontrol Programı, Radyo/MP3/CD çalarlı 8 hoparlörlü ses sistemi, elektronik kontrollü klima gibi standart özelliklere de sahip. Aktif ve Pasif güvenlik özellikleri sayesinde son derece güçlü ve güvenli bir aile otomobili Chevrolet Captiva, Aralık ayının son haftasına özel 75.000 TL’den başlayan fiyatlar ve 500 TL’den başlayan aylık taksitlerle kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 

Segmentinde satılan her üç otomobilden biri Captiva

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca “Captiva modelimiz 2006 yılında pazara girdiği andan itibaren Türk halkının ilgisini çekti. Son 3 yıldır kendi segmentinde açık ara liderliği elden bırakmazken, bu segmenti gün geçtikçe büyüten bir model konumuna geldi. Geçtiğimiz yıl bu segmentde satılan her dört otomobilden birisi Chevrolet Captiva iken bu yıl kendi segmentinde aldığı %35’lik pazar payı ile segmentinde satılan her üç otomobilden biri konumuna geldi. Captiva, Türk halkına bu segmenti sevdiren ve segmenti büyüten bir model olarak pazarda büyük rağbet görmekte” dedi.

Tags: ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑