Oto Haber no image

Published on Nisan 5th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Bosch, Automechanika 2013’te

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Otomotiv yedek parça pazarının önde gelen tedarikçilerinden Bosch, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında, iki standıyla Automechanika İstanbul’da

Bosch, 12. salon, C100 ve D110 numaralı standlarında, yedek parçalarının yanı sıra, servis ekipmanları, teknik eğitimlerini ve Bosch servis konseptini tanıtacak

Bosch standında, arıza tespit cihazları üzerinde canlı teknik eğitim de verilecek

Dünyanın önde gelen yedek parça tedarikçilerinden Bosch, Avrupa’nın bir numaralı OEM  ve satış sonrası etkinliği fuarı Automechanika İstanbul 2013’te, iki farklı standı ile yedek parça, test cihazları, teknik eğitim, Bosch Extra ve Bosch servisleri alanındaki son gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşacak.

Otomobile dair her ayrıntı Bosch standında

4 gün boyunca, Beylükdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde, Authomechanika İstanbul 2013 Fuarı’nda, 12. salonda bulunan C100 ve D110 numaralı standlarda ziyaretçileri fren sistemlerinden dizel sistemlere, bujiden aküye, filtre sistemlerine kadar otomobil yedek parçaları ile ilgili bilgilendirerek, son yenilikleri aktaracak olan Bosch Otomotiv Yedek Parça Yetkilileri, aynı zamanda Bosch servislerinin farklı konseptini de fuar ziyaretçilerine tanıtacak.

Otomotiv servisleri için en son teknolojiye sahip servis ekipmanları

Fuar ziyaretçileri, 11-14 Nisan tarihleri arasında, Bosch standında, otomotiv servis donanımlarında büyük önem taşıyan servis ekipmanlarını da görebilecekler. Cihazlar hakkında detaylı bilgi edinme imkanı bulacak ziyaretçiler, bu cihazlar üzerinde, canlı teknik eğitim de alabilecekler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑