Avrupalı Avia avantajlı fiyatları ile yollarda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Ulubaşlar Holding bünyesindeki Ulucar Otomotiv güvencesindeki Avia kamyonlar

30 Haziran’a kadar 8,000 TL’ye varan indirimlerle satışta”

Avia kamyonlar, Avrupa’nın önemli otomotiv üretim merkezlerinden biri haline gelen Çek Cumhuriyeti’nde, Türkiye şartlarındaki yol yapısına uygun olarak dizayn edildi. Havalı koltuk, ABS ve klima donanımları ile ev konforunda seyahat yapma olanağı sunan Avia modelleri; kaliteli, sağlam ve güvenli bir yol arkadaşı oluyor. Uzun yol yük taşımacılığı içinde uygun olan Avia modelleri, uzun yol şoförlerini zorlu koşullarda rahat ettiriyor.

Güçlü şase sistemiyle yataklı, yataksız ve körüklü olmak üzere 5 tip şase seçeneği bulunan Avia kamyonlar 7,5-10 ve 12,5 tonluk modellerinde yazı indirimle karşılıyor. 7,5 tonluk kamyon için 82.900 TL olan anahtar teslim fiyatı 74.900 TL’ye düşüyor. Avia kamyonlar 10 tonluk modelde 87.900 TL’den 79.900 TL’ye, 12 tonluk modelde 92.900 TL’den 84.900 TL’ye inen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tonaj sorunu olmayan 12 tonluk şehir kamyonları, 3,4 ton araç ağırlığı, 8,6 ton taşıma kapasitesi ile maksimum fayda sağlıyor. 7,5-10 ve 12 tonluk Avia kamyonlar 30 Haziran’a kadar kampanyalı fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Ulucar Otomotiv Güvencesiyle Hesaplı Periyodik Bakım ve Yaygın Hizmet Ağı

Ulubaşlar Holding bünyesindeki Ulucar Otomotiv, Avia modellerinin Türkiye Distribütörü. Ulucar Otomotiv, Türkiye genelinde 24 adet servisiyle 7/24 yol yardımı hizmetinde bulunuyor. Periyodik bakımlarda hesaplı fiyatlamalar ve uygun yedek parça seçenekleri sunuyor.

3 yıl sınırsız km ve 8 yıllık anti paslanmazlık garantisi

Avrupa’nın önemli otomotiv üretim merkezlerinden biri haline gelen Çek Cumhuriyeti’nde 1919 yılında kurulan Avia, hafif ticari araç sektöründe ülkenin ciddi kuruluşları arasında yer alıyor.1967 yılında kamyon imalatına başlayan Avia’nın tüm ürünleri Çek Cumhuriyeti’nde üretiliyor. 3 yıl sınırsız km ve 8 yıllık anti paslanmazlık garantili Avia, Euro 5 Cummis Motor, ZF Şanzıman, ZF Direksiyon, WABCO markalı kuru havalı fren sistemi gibi teknik donanımlara sahip. Tüm modeller %15 yakıt tüketimi sağlıyor.

5 Dakikada Avia Sizin

Uygun faizle banka kredisi alarak veya kredi kartına taksit imkanıyla ödeme kolaylığı sağlayan kampanyada; dilerseniz kefilsiz, bankaya gitmeden 72 aya kadar 5 dakikada kredi alarak Avia sahibi olabilirsiniz.

Marka farkı gözetmeksizin takasa olanak veren kampanyada özel istekle 4X4 kamyon siparişleri verilebiliyor.

* ÖTV, KDV dahil olup trafik tescil masrafları müşteriye aittir.

İndirimli Fiyatlar:

7,5 tonluk 74.900 TL

10 tonluk 79.900 TL

12 tonluk  84.900 TL

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir