Avia Kamyonlarında 4×4 Offroad Farkı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Avia mevcut modellerinin yanı sıra sunmuş olduğu 4×4 Off Road özelliği ile de dikkatleri üzerine topluyor. Avia 4×4 modellerinde standart bir kamyondan çok daha fazlası sunuluyor. Avia 4×4’ler özellikle, hava şartlarının çok soğuk ve karlı olduğu bölgeler ile kumlu, çakıllı, topraklı arazi şartlarına adeta meydan okuyor.

Tüm Avia 4×4 modellerinde Euro V emisyon standardına sahip Cummins motor kullanılmaktadır. Opsiyonel olarak tercih edilen 185hp veya 205hp’lik motor gücü kamyonun dört bir tekerleğine kusursuz bir şekilde aktarılarak bir Off Road aracını aratmayacak mükemmel bir performans yakalanmaktadır.

Avia yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre 4×4 modeller özel sipariş üzerine satışa sunulması planlanmaktadır. Şase boyu seçeneği olarak en uzun S tipi (6850mm) ve G tipi (7450mm) haricinde daha kısa şase boyu seçenekleri olan N, L ve E tiplerinde opsiyonel olarak sunulması düşünülmektedir. Yine 4×4 seçeneği Avia’ nın sadece 12 tonluk kamyonu olan D120 modelinde opsiyonel olarak sunulacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir