Yıl başından bu yana Avrupa ve Amerika’dan birçok ..."/> Audi ödüle doymuyor! - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Haber

Published on Mayıs 9th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Audi ödüle doymuyor!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yıl başından bu yana Avrupa ve Amerika’dan birçok ödüle layık görülen Audi, Nisan ayında da bu başarısını devam ettirdi.

Yılın Filo Ödülleri’nde üç dalda birincilik

Audi, bu yıl “Yılın Filo Otomobili” ödülü oylamasında üç dalda birinciliğe değer görüldü. “Firmenauto” dergisi okuyucuları; kullanışlılık, konfor ve ekonomi kriterlerine göre dokuz kategoride toplam 62 modeli değerlendirdi. Tanınmış 270 filo uzmanı “Küçük Otomobil”, “Orta-Boy” ve “Küçük ve Kompakt SUV” kategorilerinde birinciyi oybirliğiyle seçti: A1 Sportback, A4 Avant ve Q5 oylamayı en üst sırada tamamlayarak ödüle hak kazandılar. Yılın Filo Otomobili ödülleri “Firmenauto” dergisi ve Dekra tarafından veriliyor.

Audi müşterilerinde memnuniyet düzeyi çok yüksek

Deutschlands Kundenchampions® 2013 (Almanya’nın Müşteri Şampiyonları):

“forum! Marktforschung” isimli pazar araştırma kuruluşu ile Almanya Kalite Derneği (DGQ), Audi’yi “Büyük Şirketler” (500’ün üzerinde çalışana sahip şirketler) kategorisinde genel klasman birincisi ve aynı zamanda otomobil sektöründe birinci olarak seçti. Deutschlands Kundenchampions 2013 ve Deutschlands Mitarbeiterchampions 2013 (Almanya’nın Çalışanlara Göre Şampiyonları) araştırmalarına 100’ün üzerinde şirket katılmıştı.

AUTO BILD Tasarım Ödülü 2013: Audi A3 Sportback, Avrupa’nın en güzel kompakt otomobili

Aralarında Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin de bulunduğu 15 Avrupa ülkesinden 200 bin okuyucu en güzel otomobili seçti. Her A3 Sportback, “Küçük ve Kompakt Otomobil” sınıfında birinciliği aldı. Böylece, A3 Sportback sınıfında 2013 yılının en güzel otomobili oldu.

Auto Zeitung okuyucuları arasında yapılan oylamada Audi, art arda dokuzuncu kez en başarılı marka seçildi.

“Auto Zeitung” okuyucuları, 45 otomobil markasının imajını değerlendirdiler. Audi, art arda dokuzuncu kez bu oylamadan birincilikle çıktı. Audi; “En İyi Üretim Kalitesi”, “En Cazip Marka”, “Kalite”, “Motor Sporlarında Başarı” ve hatta “İyi Reklam” da dâhil olmak üzere toplam dokuz dalda birinciliğe hak kazandı. Bu sonuçlar; dört halkalı markanın en iyi donanımlı, en güvenilir ve en gelişmiş modelleri en etkileyici üretim kalitesiyle sunduğunu gösteriyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑