TGS Yer Hizmetleri AŞ ISUZU NOVO’yu tercih ett..."/> Atatürk Havalimanı'nda VIP ve CIP yolcularını Isuzu Novo’lar taşıyacak - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Haber no image

Published on Haziran 25th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Atatürk Havalimanı’nda VIP ve CIP yolcularını Isuzu Novo’lar taşıyacak

TGS Yer Hizmetleri AŞ ISUZU NOVO’yu tercih etti.

TGS Yer Hizmetleri AŞ Atatürk Havalimanı’ndaki VIP ve CIP yolcu taşımacılığı filo yenileme çalışmasını, Anadolu Isuzu’nun NOVO otobüsleriyle başlattı. Anadolu Isuzu İstanbul Yetkili Araç Satış Bayi Çetaş Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçlar, VIP ve CIP yolcu taşımasında kullanılacak.

10 adet NOVO Apron Aracacı Atatürk Havalimanı’ndaki TGS tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.  Törende Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Satış Müdürü Efe Yazıcı,  Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya ile ÇETAŞ Otomotiv Temsilcileri de hazır bulundu.

TGS çalışanlarının da büyük bir coşkuyla katıldığı teslim töreninde ilk konuşmayı TGS Yer Hizmetleri A.Ş., Genel Müdürü Bayram Özçelik yaptı. Teslim aldıkları 10 adet NOVO Apron aracının VIP ve CIP yolcu taşıma filosunun ilk adımı olduğuna işaret eden Özçelik şöyle konuştu:

“Yenileme çalışmalarımızın ilk adımını Anadolu Isuzu’nun NOVO apron otobüsleri ile attık. Tamamen bizim istediğimiz kalite ve özelliklere sahip araçlarımızla uluslararası meydanda uluslararası bir markanın Türkiye’de üretilen otobüsleriyle Apron servisi vereceğiz. Bize yardımcı olan Anadolu Isuzu’ya ve Çetaş Otomotiv’e teşekkür ederiz.“

Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay da yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Rakiplerine göre daha üstün özelliklere sahip NOVO’lar Türkiye’de üretilen tamamen yerli kalitesi tartışılmaz bir dünya markası otobüstür. Bu otobüslerimizin uluslararası havalimanında VIP ve CIP yolcularının hizmetinde olması bizim içinde büyük bir mutluluk.”

Konuşmaların ardından Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, TGS Genel Müdürü Bayram Özçelik’e araçların sembolik anahtarını verdi. Tören, protokolün VIP ve CIP yolcu taşımacılığında kullanılacak NOVO otobüs ile apronda attığı turla sona erdi.

Tags: , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑