Oto Haber

Published on Mayıs 20th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Anadolu Isuzu “N Serisi” Filoların Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor

GÜLPAŞ GIDA’YA 12 ADET NPR8 ve 8 ADET NPR10

Güçlü teknik özellikleriyle sektörün vazgeçilmezi Anadolu Isuzu N serisi kamyonlar, filoların gücüne güç katmaya devam ediyor. Isuzu Gaziantep Bayisi Özdicle Otomotiv tarafından, Algida ve Eti firmalarının Türkiye’deki önde gelen bayilerinden Gülpaş Gıda’ya 12 adet NPR8 ve 8 adet NPR10 kamyon düzenlenen törenle teslim edildi.

Gaziantep’te gerçekleştirilen teslimat törenine, Anadolu Isuzu Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Bölge Satış Sorumlusu Kubilay Özcan, Özdicle Otomotiv Firma Sahibi İbrahim Dicle, Özdicle Otomotiv Satış Müdürü Aykut Baş ve Gülpaş Gıda Firma Sahibi Nurettin Gül katıldı.

“AMAÇ; MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI YERİNDE BELİRLEMEK”

Düzenlenen teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler, “Anadolu Isuzu olarak müşterilerimizin araç alım talepleri olsun olmasın, devamlı suretle ihtiyaçlarına yönelik uygun tercih yapabilmeleri doğrultusunda, kendilerine ziyaretlerde bulunuyor ve ideal araçlarımıza yönlenmeleri konusunda onlara yardımcı oluyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Teslimatlardan sonra bile  müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak amacıyla sürekli takipteyiz. Bu noktada ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve ekonomikliği kadar bayilerimizin de özverili çalışmaları  markamızın popülerliğinin  ilk günkü gibi devam etmesini sağlıyor. Anadolu Isuzu ürünlerini yıllardır tercih etmeye devam eden Gülpaş Gıda’ya ve hizmette kaliteden ödün vermeyen bayimiz Özdicle Otomotiv’e ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.’’

Gülpaş Gıda Firma Sahibi Nurettin Gül ise Anadolu Isuzu ile çok uzun yıllara dayalı ilişkilerinin artık ticaretin çok ötesine geçtiğini, NPR sınıfı kamyonların dayanıklılığı ve kalitesi  kadar, düşük yakıt sarfiyatı ve uygun servis maliyetleri ile de kendilerine kazanç sağladığını belirtti. Bunun yanı sıra araç alımı olsun ya da olmasın gösterdikleri ilgi, alaka ve yol gösterici yaklaşımlarından dolayı da Özdicle Otomotiv’e teşekkürlerini iletti.

Araç satışını gerçekleştiren Özdicle Otomotiv Firma Sahibi İbrahim Dicle de, “Anadolu Isuzu’nun bize verdiği destek ve motivasyonla markanın pazardaki yüksek başarısının sürdürülebilirliği hususunda, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda satış ve satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin her konuda yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑