Oto Haber

Published on Temmuz 9th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Almira araç parkı “200 Seat Leon” ile güçlendirildi

Almira’ya dev teslimat…

Almira Car Rental Services, 20.yılında yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar araç kiralama sektöründe müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerle ön plana çıkan Almira, 200 adet SEAT Leon model aracı filosuna katarak daha da güçleniyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen araç kiralama sektörünün önde gelen, yüzde yüz Türk sermayeli markası Almira Car Rental Services, geniş marka ve model seçenekleri ile her türlü araç talebini en ideal şekilde karşılıyor. Araç parkını sürekli güçlendiren ve yenileyen Almira, yeni çizgileri ve ileri teknolojisi ile filosuna 200 adet SEAT Leon katarak yatırımlarını sürdürüyor.

Araç kiralamada uygun fiyat politikasını benimseyen Almira, 2013 model araçlardan oluşan geniş filosu ile hizmet veriyor. Filosunda her marka ve model araç bulunması ile ön plana çıkan Almira, orta segment otomobil grubunda yeni yatırımlarını SEAT Leon model araçlar ile gerçekleştiriyor. Almira, kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde her biri yeni, bakımları her kiralamadan sonra yapılan araç filosu ile müşterilerinin güvenliği ve konforu için büyük özen gösteriyor.

Almira Yönetici Ortağı Alper Akbay ise teslimat töreninde yaptığı konuşmada; “Almira olarak yüzde yüz Türk sermayeli yapımız ile araç kiralama sektöründe liderlik için çok çalışıyoruz. 20. yılımızı kutladığımız bu yıl, yatırımlarımıza devam ederek şirket olarak araç filomuzu genişletmeyi hedefledik. Bu hedef doğrultusunda, 200 adet SEAT Leon ile filomuzu daha da güçlendiriyoruz. SEAT Leon, gençler ve orta yaşlı müşteri kitlemiz tarafından büyük talep gören bir araç. Yol tutuşu, konforu ve sürüş özelliklerinden dolayı kiralama yapan müşterilerimizden övgüler alıyoruz. Operasyonel olarak da araçların dayanıklılığı ve güçlü aksamı sayesinde düzenli bakımlarını yaparak ilk günkü performansını koruyoruz. Bu nedenle bünyemize kattığımız yeni SEAT Leon araçlarımızı müşterilerimizin hizmetine güvenle sunuyoruz,” dedi.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑