Oto Haber

Published on Ocak 31st, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Aktaş holding 2012 yılında yatırıma devam edecek

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Aktaş Holding, her yıl düzenli olarak organize ettiği paylaşım ve değerlendirme toplantısını tüm dünyadan çalışanların katılımı ile Bursa’da gerçekleştirdi.
Dünyanın dört bir yanında üretim tesisleri bulunan, 80’den fazla ülkede ürünleri satılan, bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip, küresel güveni, yerel samimiyetle birleştiren, hava süspansiyon körüğü sektöründe c’de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, strateji ve paylaşım toplantısında çalışanlarını bir araya getirdi.
2011 yılı sonuçlarının ve 2012 hedeflerinin değerlendirildiği etkinliğe Türkiye’deki firma temsilcilerinin yanı sıra Aktaş Holding şirketlerinin kurulu olduğu Bulgaristan, Almanya, ABD, Brezilya ve Çin’den de katılım oldu.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş; “2011 yılı Aktaş Holding için başarılar ile dolu bir yıl olarak geçti. Şimdi artık önümüze bakmamız gerekiyor. Türkiye’nin 2023 yılı ihracat hedefi olan 500 Milyar dolar hedefine bizlerin de katkı koyabilmesi ve 2023 yılında Aktaş Holding’in hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın en büyüğü olabilmesi için daha çok çalışmalıyız. Aktaş Holding olarak tedarikçisinden müşterisine, çalışanından bayisine hep birlikte ileriye yürüyeceğiz” dedi.
“Kriz Söylentileri Moral Bozmasın… Fırsatları Görmek Gerekiyor…”
2012 yılı için piyasada oluşan kriz söylentilerinin kimsenin moralini bozmaması gerektiğini ifade eden Aktaş ; “Kurumlar eğer öncelikle işlerine odaklanırsa krizin etkisi en aza inecektir. Daralma beklenen pazarlar tabi ki var. Ancak dünya sadece bu pazarlardan oluşmuyor. AB ülkeleri daralıyorsa bizler diğer pazarlara yönelmeliyiz. Bu sayede olası krizlerin etkilerini en aza indirebiliriz. Buradaki herkese tek tavsiyem çok çalışmak ve müşteriye yakın olmaktır” dedi.
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş’tan sonra hedefler ile ilgili detaylı bir sunum yapan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt ise 2012 yılında uluslararası bir organizasyon yapısı ile daha hızlı bir büyüme yakalayacaklarını ifade ederek; “Aktaş Holding olarak 2012 yılını önemli büyüme yılı olarak görüyoruz. Dünya çapında kurduğumuz pazarlama ağı ve yönetim anlayışı ile Aktaş Holding kendi sektöründe büyük bir başarı elde edecek. Müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda hemen yanında olacağız. Bunun için Rusya gibi ülkelerde yatırım zemini arıyoruz” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑