Akaryakıt

Published on Aralık 7th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Total’in büyük çekiliş kampanyasında 1 yıllık bedava yakıt kazanan ilk 15 talihli belli oldu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Dünya akaryakıt devi Total, Club Total kart ile kazandırmaya devam ediyor. 17 Kasım 2011’de başlayan ve 31 Aralık 2011 tarihine kadar 45 gün boyunca devam edecek olan kampanya süresince her gün bir kişi 1 yıllık bedava yakıt kazanırken 45.000 kişiyi de 5, 10 ve 15 TL değerinde yakıt sürprizleri bekliyor. Kampanyanın ilk 15 talihlisi Club Total kart sahipleri arasında 5 Aralık 2011 tarihinde Oyuncu ve Sunucu Vatan Şaşmaz’ın da katılımıyla yapılan çekişle 4.800 TL değerinde 1 yıllık bedava yakıt kazandı. Kampanya 19 Aralık 2011 ve 4 Ocak 2012 tarihinde yapılacak ikinci ve üçüncü çekilişle 1 yıllık bedava yakıt kazandırmaya devam edecek.

 

Müşterilerine özel kampanyalar yapmaya devam eden Total, 17 Kasım 2011’de başlayan kampanyayla kazandırmaya devam ediyor. 45 gün süreli kampanyanın talihlileri üç farklı çekilişle belirlenip ilan ediliyor. 5 Aralık 2011 tarihinde TOTAL Acıbadem istasyonunda, Oyuncu ve Sunucu Vatan Şaşmaz’ın da katılımıyla gerçekleştirilen ilk çekilişle kampanyanın ilk 15 talihlisi belli oldu. Kampanya kapsamında ayrıca şimdiye kadar 20.000 adet 5, 10 ve 15 TL değerinde bedava yakıt sürprizleri dağıtıldı.

 

Kampanyanın diğer talihlileri de 19 Aralık 2011 ve 4 Ocak 2012 tarihinde yapılacak ikinci ve üçüncü çekilişle belirlenecek olup Total’in total.com.tr adresindeki internet sitesinde ve Total istasyonlarında yayınlanacak.

 

Kampanya kapsamında 31 Aralık 2011 tarihine kadar Total istasyonlarından Club Total kart ile tek seferde yapılan 45 TL’lik akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde Club Total kart sahipleri 4.800 TL değerinde 1 yıllık bedava yakıt kazanma şansı elde ediyor. Kampanyaya katılım konusunda üst sınır getirmeyen Total, 45 TL üzerindeki harcamalara her 45 TL için 1 çekiliş hakkı veriyor. Ayrıca 45.000 Club TOTAL kart sahibi tek seferde yapılacak her 45 TL’lik alışverişe 5, 10, 15 TL değerinde bedava yakıt kazanma şansı yakalayacak. Club Total kart sahipleri kampanya boyunca yapacakları tüm akaryakıt ve otogaz alımları için standart Club TOTAL puanı kazanmaya devam edecek. Club Total kart sahipleri puanlarını akaryakıt veya otogaz alımında kullanabilecek.

 

Club TOTAL üyesi olabilmek için, Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonunda bulunan veya total.com.tr adresindeki Club Total linkinde yer alan tek sayfalık başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. Total istasyonlarından yapılan başvurularda, başvuru formu doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara anında teslim ediliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑