Akaryakıt

Published on Ağustos 10th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Total’den Axess ile 50 TL akaryakıt hediye

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Total ve Akbank işbirliği kapsamında 15 Ağustos – 28 Eylül 2011 tarihleri arasında Axess üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde 4 kez tek seferde 100 TL ve üzerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapan Axess sahipleri anında 50 TL değerinde akaryakıt kazanıyor. Anında kartlara yüklenecek olan 50 TL’lik akaryakıt alımı 01 Ekim 2011 tarihine kadar Axess üyesi Total istasyonlarında yapılacak akaryakıt harcamalarında geçerli olacak.

Dünya akaryakıt devi Total, Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank işbirliği ile hayata geçirdiği yeni kampanyasıyla* kazandırmaya devam ediyor. Axess sahipleri anlaşmalı Total istasyonlarından yapacakları akaryakıt alımlarında anında kazanıyor. Total ve Axess işbirliği kapsamında 15 Ağustos – 28 Eylül 2011 tarihleri arasında Axess üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde 4 kez tek seferde 100 TL ve üzerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapan Axess kart sahipleri anında 50 TL akaryakıt kazanıyor. Anında Axess kartlara yüklenecek olan 50 TL’lik akaryakıt alımı 01 Ekim 2011tarihine kadar yine Axess üyesi Total istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olacak.

 

* Kampanya katılımı için SMS gönderimi gerekmemektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑