Akaryakıt

Published on Ocak 19th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Total tasarruf konusunda bilgilendiriyor

Dünya akaryakıt devi Total, yeni yıla tamamen yeni bir tüketici aktivitesiyle giriyor.
01 Ocak – 29 Şubat 2012 tarihlerini kapsayan ve tüketicileri yakıt tasarrufu konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan “Ecoservices Kampanyası” ile Total istasyonlarında yakıt tasarrufu ile ilgili bilgilendirme yapılacak.

Tüketici odaklı kampanyalara imza atmaya devam eden Total, 2012’nin ilk gününden itibaren Total istasyonlarında gerçekleşen ve iki ay sürecek olan ekonomik araç kullanımı konusundaki bilgilendirme kampanyasıyla, yakıt tüketimi bilincini artırarak, araç kullanıcılarının yanı sıra doğanın da kazançlı çıkmasını sağlıyor. 01 Ocak 2012 tarihinde başlayan ve tüm Total istasyonlarında yürütülecek olan “Ecoservices Kampanyası” 29 Şubat 2012 tarihine kadar sürecek. Kampanya, total.com.tr adresindeki Total internet sitesinde paylaşılacak sakin araç kullanımı, lastik hava basıncı kontrolü, düzenli yağ kontrolü ve aşırı araç yüklenmesi ile ilgili tavsiyelerle de desteklenecektir.

Aktiviteyi değerlendiren Total İstasyonlar Direktörü Mustafa Akgül “Total olarak sadece araç kullanıcılarına yakıt satışı gerçekleştirmekle yetinmeyerek çeşitli tüketici dostu kampanya ve aktivitelerle tüketicinin kazançlı çıkmasını sağlıyoruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle başlattığımız “Ecoservices Kampanyası” ile tüketici daha ekonomik otomobil kullanma konusunda bilgilendirilecek. Böylece sadece tüketici bütçesi değil, çevreye yayılan CO2’nin azalmasıyla doğa da kazançlı çıkacak” dedi.

Tags: ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑