Akaryakıt

Published on Nisan 5th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Total Maksimum Kazanç Sunuyor

Dünya akaryakıt devi Total ve Maximum Kart işbirliğiyle başlatılan kampanyada, 1 Nisan – 14 Mayıs 2013 tarihleri arasında, farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 75 TL ve üzerinde akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan müşteriler, Maximum üye işyeri istasyonlarında geçerli 25 TL MaxiPuan kazanacaklar.

 Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Total kazandırmaya devam ediyor. Total ve Maximum Kart işbirliği ile gerçekleşecek kampanya çerçevesinde, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından, farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 75 TL ve üzerinde akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan müşteriler, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarında geçerli 25 TL MaxiPuan kazanıyor. Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılması için, kampanya dönemi süresince “TOTAL” yazıp, boşluk bırakıp kartının son 6 hanesini, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından, İş Bankası Maximum Kartları için 4402 ‘ye, Ziraat Maximum Kartları için 4747’ ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekiyor. Kampanyaya kayıt için gönderilecek SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecek.

Kazanılan 25 TL değerindeki MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenecek ve 2 Haziran 2013 tarihine kadar Maximum üyesi TOTAL istasyonlarında yapılan akaryakıt ve otogaz alımında kullanılabilecek. Her müşteri kampanyadan sadece bir kere faydalanabileceği için toplamda en fazla 25 TL MaxiPuan kazanma şansına sahip olacak.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑