Akaryakıt

Published on Mayıs 10th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Starpet, Anneleri Unutmadı!

Akaryakıt sektöründe ilk 100 firma arasında bulunan Starpet’in Anneler Günü’ne özel olarak gerçekleştireceği uygulama, annelere hem sıcak bir karşılama hem de akaryakıt alışverişlerinde sürpriz avantajlar kazanma fırsatı sunuyor.

Akaryakıt sektörünün öncü markalarından Starpet, özel günlerde müşterileri için hazırladığı uygulama ve kampanyalarıyla sürücülerin yanında oluyor.

Starpet Anneler Günü için yepyeni bir uygulama hazırladı. 12 Mayıs günü belirli Starpet istasyonlarından Anneler Günü’ne özel çiçek dağıtımı yapılacak. Starpet istasyonlarında dağıtılacak çiçekler annelere sıcacık bir karşılamanın yanı sıra Starpet istasyonlarından hediye akaryakıt kazanma fırsatı da sunacak. Dağıtılacak çiçeklerin içinden çıkan fırsat kodunu Starpet Facebook sayfasında kullanıma açılacak olan uygulamaya giren sürücüler Starpet istasyonlarında 50 TL değerinde akaryakıt kazanma şansı yakalayacak. Uygulamanın yapılacağı Starpet istasyonları şunlardan oluşuyor:

Anamur, Anamur/Mersin

Deka, Esenler/İstanbul

Elmalı Erkilet, Kocasinan/Kayseri

Ersay, Merkez/Mersin

Garzan, Karatay/Konya

Garzan, Nusaybin/Mardin

Garzan, Mezitli/Mersin

Havutlu, Yüreğir/Adana

İkra, Sancaktepe/İstanbul

Karel, Derince/Kocaeli

Korkmazlar, Yatağan/Muğla

Ortaklar, Maltepe/İstanbul

T. Okalin, Gebze/Kocaeli

T. Okalin, Marmara Ereğlisi / Tekirdağ

Ümit Yıldız, Gazipaşa/Antalya

Anneler Günü’nde Starpet istasyonlarına uğramadan geçmeyin.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑