Akaryakıt

Published on Nisan 1st, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Shell ve Zavoli İş Birliği Otogaz Müşterileri İçin Cazip Fırsatlar Sunuyor

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Otogaz pazarında önemli bir iş birliği gerçekleştiren Shell ve Zavoli, tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor. İki güçlü marka, 28-30 Mart arasında “Gas Turkey Uluslararası LPG, CNG, LNG Fuarı”nda gaz sektörünün paydaşlarıyla bir araya gelerek, sundukları yenilik ve fırsatları tüketicilerle paylaştı.

Shell & Turcas ve enjeksiyonlu otogaz sistemleri markası Zavoli, sektöre ilişkin uzmanlıklarını birleştirerek ‘Stratejik Ortaklık’ kapsamında bir iş birliği gerçekleştiriyorlar. Bu iş birliği çerçevesinde; otogaz dönüşüm sektörününün öncü firması Zavoli, kalitesi ve temizliğine güvendiği Shell AutoGas’ı tavsiye ediyor. Zavoli ve Cangas dönüşüm kiti kullanıcıları Shell AutoGas’ı tercih ederek, Türkiye’de 7 milyon üyesine cazip fırsatlar sunan Shell Club Smart Card sadakat programının ayrıcalıklarından da yararlanıyor.

Shell ve Zavoli, LPG sektörünün büyük buluşması “Gas Turkey Uluslararası LPG, CNG, LNG Fuarı”na birlikte katıldı. İki güçlü marka, 28 – 30 Mart tarihleri arasında CNR Expo Fuar Alanında gerçekleştirilen fuarda katılımcılarla ürün ve hizmetler hakkında bilgiler paylaştı.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Shell kalitesi ve uzmanlığını daha yaygın hale getirmek için sektörlerinin öncü firmalarıyla iş birlikleri gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Müşterilerimiz, Shell AutoGas ile ödediklerinin tam karşılığını her dolumda yüksek kaliteyle alıyor. İstasyonlarımızdaki uzman ön saha elemanları, emniyetli ve güleryüzlü bir hizmet sunuyorlar. Ayrıca sadece ürün ve hizmet kalitesi ile yetinmeyerek, güvenlik ve kontrol konularında da müşterilerimize destek oluyoruz. Bu kapsamda sektörünün güçlü markası Zavoli ile olan iş birliğimizden büyük mutluluk duyuyoruz. Zavoli’nin otogaz konusundaki tecrübesi ve Shell AutoGas’ın ürün kalitesinin birleşimi ile müşterilere güvenilir ve avantajlı bir seçenek sunuyoruz.”

Zavoli Polaris Genel Müdürü İhsan Fırat ise Shell AutoGas ile otogaz sektöründe güçlü bir seçenek oluşturduklarını belirterek şöyle konuştu:

“Zavoli’nin üstün teknolojisini tercih edenlere, kalitesinden ve temizliğinden emin olduğumuz Shell AutoGas’ı öneriyoruz. Shell’in ürün kalitesini otogaz sektöründeki birikimimiz ve gelişmiş teknolojimizle birleştiriyor, tüketicilere avantajlar sağlıyoruz. Bu iş birliği ile müşterilerimize yüksek teknoloji sağlamanın yanı sıra çevre dostu bir seçenek de sunuyoruz. “

Shell Autogas, sektörün üç büyük markasından biri

Hizmet kalitesini ve satış ağını sürekli geliştiren Shell AutoGas, yüzde 12* oranındaki pazar payı sektörün üç büyük markası arasında yer alıyor ve Türkiye genelinde 680 istasyon ile hizmet veriyor.

Zavoli hakkında bilgi

İtalya’nın dünyaca ünlü Otogaz Dönüşüm Şirketi Zavoli’nin Türkiye distribütörlüğünün ülke genelinde 330 bayisi bulunuyor. Şirket aynı zamanda Konya’da bulunan üretim tesisiyle, LPG tankı üreterek İtalya, Rusya, Yunanistan, Ukrayna, Tacikistan, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Irak ve Peru’ya ihracat yapmaktadır. SAKA markasıyla üretilen LPG tankları, CanGas markasıyla Türkiye’de üretilen LPG dönüşüm kitleri iç pazarda da önemli bir paya sahiptir.

Zavaoli şirketler grubu ülke genelinde yüzde 45’lik Pazar payı ile liderliğini sürdürüyor. Zavoli ve Cangas dönüşüm kitleri kaliteye, güvenliğe ve aracına önem veren otogaz müşterilerine üstün hizmet kalitesi ile sunulmaktadır. Müşterilerine en ileri teknolojide ürünler sunabilmek adına firma AR-GE yatırımlarına büyük önem vermektedir.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑