Akaryakıt

Published on Mayıs 14th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Shell, Dünya Çiftçiler Günü’nü Cazip Fırsatlarla Kutluyor

Tüm çiftçilerin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlayan Shell, tarım dünyasına özel hizmetler ve ürünler sunmayı sürdürüyor. Çiftçiler, Shell’in Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile gerçekleştirdiği iş birliğinin bir ürünü olan TEB Harman Kart ile 5 aya kadar yüzde “0” faiz ile akaryakıt ve madeni yağ alabiliyor.

Tarım dünyasındaki müşterilerine özel hizmetler ve tasarruflu ürünler sunan Shell, gerçekleştirdiği iş birlikleriyle de ödeme kolaylığı sağlıyor. Shell’in Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile gerçekleştirdiği iş birliğinin bir ürünü olan TEB Harman Kart’a yoğun ilgi gösteren çiftçiler, anlaşmalı Shell istasyonlarından 5 aya kadar yüzde “0” faiz ile akaryakıt ve madeni yağ alabiliyor.

Shell, çiftçilere sunduğu tüm ayrıcalıkları sektörel fuarlara da taşıyarak, tarım dünyası ile paylaşıyor. 2013 yılı içinde Avrasya, Denizli, Mersin, Konya, Eskişehir ve Diyarbakır tarım fuarlarına katılan Shell; Harman Kart, Başak Kart, Ekin Kart iş birlikleri ile Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ve Shell Rimula ağır hizmet dizel motor yağları hakkında da katılımcılara bilgi veriyor.

Her zaman çiftçilerin yanındayız

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlayarak şunları söyledi:

Shell & Turcas olarak, özel hizmetlerimiz ve tasarruf özellikli ürünlerimizle her zaman çiftçilerimizin yanındayız. Ürünlerimiz ve teknolojimizle çiftçilerimizin faaliyetlerini, iş birliklerimizle ödemelerini kolaylaştırıyoruz. TEB ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, çiftçilere yakıt ve madeni yağ alımlarında çok cazip bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Tasarruf sağlayan Shell FuelSave Diesel yakıtımız ve Shell Rimula R3 X dört mevsimlik ağır hizmet dizel motor yağımız ile kazançlı seçenekler sunuyoruz.”

 

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑