Akaryakıt

Published on Nisan 22nd, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Opet’te Worldcard ile Alışveriş Kazandırıyor!

Müşteri memnuniyetinde akaryakıt sektörünün değişmez lideri OPET, Yapı Kredi Bankası işbirliği ile 15 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Kampanya kapsamında, anlaşmalı OPET ve SUNPET istasyonlarındaki Yapı Kredi POS cihazlarından farklı günlerde 4 kez tek seferde 75 TL akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan Worldcard sahipleri, 01 – 10 Haziran 2013 tarihleri arasında World üyesi Opet/Sunpet istasyonlarından yapacakları minimum 30 TL değerindeki bir sonraki alışverişlerinde 30 TL ekstre indirimi kazanacak.

Kampanyadan yararlanmak için YKB Worldcard sahiplerinin OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160’a, Vakıfbank World sahiplerinin ise; OPET yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesiyle beraber 6635’e SMS göndermesi gerekiyor.

Kazanılan indirimler, 19 Haziran 2013 tarihine kadar Worldcard kredi kartlarına yansıtılacak.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑