Opet AdBlue, Beton Fuarı’nda araç kullanıcılarının karşısında…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Opet AdBlue, konusunda tek ve en büyük organizasyon olan Beton Fuarı 2013’te müşterilerle buluştu. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Beton Fuarı, hazır beton ve inşaat sektöründe kullanılan tüm araç, makine, ekipman ve hammadde üreticileri ile kullanıcılarını bir araya getirdi.
2 yılda bir düzenlenen ve bu yıl sektör ile ilgili 81 firmayı buluşturan Beton 2013 Fuarı’na Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. Fuchs Madeni Yağ ve Opet Adblue markaları ile katıldı.
Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. Ürün Müdürü Turgut Burak Şenay, fuarın 15 bin ziyaretçiyi ağıladığını belirterek, Opet AdBlue konusunda önemli bağlantılar kurduklarını belirtti. Şenay, 18 litrelik bidon ve 1000 litrelik IBC ambalajları ile 2009 yılından bu yana AdBlue pazarında öncü konumunda olduklarına işaret ederek, AdBlue kullanıcılarına şu mesajı verdi;
“Kullandığınız AdBlue’nun Kalite Standartlarını İnceleyin”
“Ağır Ticari araçlarda SCR sisteminin işlevini görebilmesi için AdBlue’nun onaylı ve dünya standartlarında olması zorunludur. Opet AdBlue pazara sunulduğu ilk günden beri global standartları en üst seviyede karşılamakla kalmayıp, bunun her Opet AdBlue ambalajında sürekliliğini takip ve garanti etmektedir.
Bugün pazarda merdiven altı tabir ettiğimiz kalite standartlarına uygun olmayan markalar üretilmekte ve satılmaktadır. Bu ürünler aracın SCR sisteminde önemli arızalara neden olmakta birlikte, araçların egzoz salınımını azaltmakta, çekişi düşürmekte ve yakıt masrafını artırmaktadır. Araç sahipleri kullandıkları AdBlue’nun Kalite Standartlarını mutlaka incelemelidir.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir