BP ve Turkcell işbirliğinde 03-30 Haziran 2013 tarihle..."/> BP ve Turkcell işbirliğinden 30 TL kazanın! - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Akaryakıt

Published on Haziran 10th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

BP ve Turkcell işbirliğinden 30 TL kazanın!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BP ve Turkcell işbirliğinde 03-30 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleşen kampanyada BP’den 300 TL’lik akaryakıt ya da otogaz alanlara 30 TL yakıt hediye!

BP ile Turkcell işbirliği ile başlayan yeni kampanya kapsamında 3 – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından toplam 300 TL’lik akaryakıt veya otogaz alanlar 30 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor. Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlli olan kampanya çerçevesinde 300 TL’lik akaryakıt ve doğalgaz harcaması yapan müşterilerin BP Club kartlarına yüklenecek olan 30TL değerinde BP Club puan, 07 Temmuz 2013 tarihine kadar kullanılacak.

Kampanyadan faydalanmak için BP Club kart sahiplerininin “AVANTAJ” yazıp 2222’ye mesaj göndermesi ve gelecek katılım mesajına 16 haneli BP Club Card numaralarını yazarak göndermeleri gerekmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑