Akaryakıt

Published on Mart 11th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

BP-Axess işbirliği kazandırmaya devam ediyor…

BP ve Akbank işbirliğinde 09 Mart – 24 Nisan 2013 tarihleri gerçekleşen kampanyada Axess sahipleri BP’den 5 kez 75 TL ve üzeri “akaryakıt ve otogaz” alışverişi yaptıklarında anında ‘’40 TL akaryakıt ve otogaz’’ kazanıyor.

BP ile Akbank işbirliği ile başlayan yeni kampanyada, 09 Mart – 24 Nisan 2013 tarihleri arasında Axess üye işyeri BP istasyonlarından farklı günlerde tek seferde 5 kere 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan Axess sahipleri 40 TL değerinde chip-para yüklenecek. Yüklenen chip-paralar 1 Mayıs 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üye işyeri BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Axess sahiplerinin harcamadan önce “BP” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 4 hanesini banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından kısa mesaj olarak 4566’ya göndermeleri yeterli olacak.

Free sahiplerinin ise “FREEBP” yazıp bir boşluk bırakarak yine harcama yapılacak kartın son 4 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekiyor. Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Carrefour Axess, Axess exi26 ve Neo asıl ve ek kart sahipleri sahipleri faydalanabilecek.

 

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑