Akaryakıt

Published on Ekim 10th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Aygaz’dan Yeni Dijital Kampanya: “Gazla Parola”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yaygın otogaz istasyon ağına sahip otogaz markası olan Aygaz, tüketicilerin kolaylıkla ve güvenle Aygaz markasına ulaşabilmesini sağlamak amacıyla eğlenceli bir dijital kampanya başlatıyor. Passaparola yarışmasının sunucusu Metin Uca’nın rol aldığı “Gazla Parola” isimli kampanyada soruları yanıtlayan her 25. kişi, 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere 25 TL hediye otogaz kazanacak.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle otogaz sektörünün en çok tercih edilen markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla tüketicisine avantajlar sunmaya devam ediyor. Aygaz, Passaparola yarışmasının sunucusu Metin Uca’nın rol aldığı “Gazla Parola” isimli yeni dijital kampanyasıyla, tüketicilere hem keyifli dakikalar geçirtiyor, hem de otogaz hediye ediyor.

10 Ekim tarihinde başlayacak olan “Gazla Parola” kampanyası kapsamında, Aygaz Otogaz Facebook sayfasındaki “Gazla Parola” uygulamasını beğenen tüketiciler, www.aygaznerede.com sayfasına yönlendirilecekler. Aygaznerede.com sitesinden alınacak parola ile yarışmaya başlayacak olan tüketiciler, Metin Uca’nın kendilerine yönelttiği dördü genel kültür, biri Aygaz Otogaz’la ilgili olmak üzere toplam beş soruyu yanıtlayacaklar. Soruları doğru yanıtlayan her 25. kişi, 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere 25 TL hediye otogaz kazanacak. Kampanya kapsamında toplam 1.000 tüketiciye hediye otogaz verilecek.

Türkiye’nin en yaygın otogaz istasyon ağına sahip olan Aygaz’ın dijital kampanyasıyla ilgili gelişmeler www.facebook.com/AygazOtogaz adresinden ve www.twitter.com/AygazOtogaz Twitter sayfası üzerinden üye olarak takip edilebiliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑