Türkiye’nin lider otogaz markası Aygaz Otogaz, mü..."/> Aygaz Otogaz Eğitim Otobüsü Yola Çıktı - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Akaryakıt

Published on Mayıs 15th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Aygaz Otogaz Eğitim Otobüsü Yola Çıktı

Türkiye’nin lider otogaz markası Aygaz Otogaz, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak amacıyla istasyonlarında tüketiciyle temas noktasında bulunan pompa görevlilerine Türkiye genelinde eğitimler düzenliyor. Aygaz Otogaz eğitim otobüsünde düzenlenecek ücretsiz eğitimlerde, pompa görevlilerinin çevreci bir yakıt olan otogazın performanslı ve yaygın kullanımı konusunda bilgilerini tazelemek, hizmet kalitelerini artırmak ve bilinçlendirmek amaçlanıyor.

İstanbul, 15 Mayıs 2013 – Aygaz, istasyonlarında tüketiciyle temas noktasında bulunan pompa görevlilerine eğitim seminerleri düzenliyor. Eğitimler 15 Mayıs Çarşamba günü başlıyor. Aygaz eğitim otobüsünde düzenlenecek eğitimlerle, istasyonlarda görev yapan pompa görevlilerinin otogaz kullanımı konusunda bilinçlendirilmesi ve tüketicilere sunulan hizmetin kalitesinin daha da arttırılması hedefleniyor.

15 Mayıs Çarşamba günü Kırklareli’nde başlayacak olan eğitimler sırasıyla; Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden sonra, İç Anadolu Bölgesi, Akdeniz ve Ege bölgeleriyle devam edecek. 2013 yılı içerisinde Aygaz otogaz eğitim otobüsünün tüm bölgeleri ziyaret etmesi hedefleniyor. Özel olarak tasarlanan Aygaz otogaz eğitim otobüsünde verilecek eğitimlerde, LPG ve kullanım alanları, otogaz ve Aygaz otogaz, araç dönüşüm sistemleri, otogaz istasyonu ve özellikleri, müşteri memnuniyeti, satış teknikleri ve Ülkem İçin Engel Tanımıyorum Projesi hakkında ayrıntılı bilgiler sunulacak.

Bunun yanı sıra Aygaz Otogaz Eğitim Otobüsü ’Otogaz Bilinçlendirme Kampanyası’ kapsamında tüketicilere otogazın yaygın, çevreci, güvenli, ekonomik ve performanslı olması ile ilgili de eğitimler verecektir.

En çok tercih edilen otogaz markası: Aygaz Otogaz

Ekonomik olmasının yanında çevreci özellikleriyle de tercih edilen otogaz, bugün Türkiye’de her on binek araçtan 4’ünde kullanılıyor. Türkiye’de her yıl 250.000 dolayında otogazlı araç dönüşüm yaptırarak ya da sıfır kilometre olarak yollara çıkarken, otogaza olan talep de artıyor. Aygaz, Aygaz Otogaz+ ile bu tüketicilere benzersiz bir alternatif sunuyor. Aygaz Otogaz, Türkiye’de en fazla tercih edilen otogaz markası olarak bir adım öne çıkıyor.

Aygaz hakkında

Koç Topluluğu’nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketi olan Aygaz, Türkiye’nin 10. büyük sanayi kuruluşudur. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’de LPG (Likit Petrol Gazı) sektöründe liderliğini sürdüren Aygaz; LPG’nin otogaz, tüpgaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra gaz aletleri üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. 81 ilde 3.800 tüpgaz bayisi ve otogaz istasyonu ile hizmet veren Aygaz ayrıca, 26 ülkeye gaz aletleri ihracatı yaparak, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da faaliyet göstermektedir. Aygaz tüpü her gün 100 binden fazla eve ve işyerine girmekte, 1 milyona yakın araç Aygaz’ın otogaz ürünü Aygaz Otogaz+ ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz merkez tesisler ve bayiler olmak üzere 15 binden fazla personel ile yarım asırdır Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑