“Motorsport Academy” sezonu açtı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Otomobil tutkunlarına gerçek yarış araçlarıyla sürüş deneyimi ve heyecanı yaşatan Türkiye’nin ilk otomobil sporları akademisi Motorsport Academy, İzmit Körfez Yarış Pisti’nde düzenlediği sürüş etkinliğiyle sezonu açtı. Uluslararası alanda elde ettiği başarılarla adını duyuran ilk Grand Prix pilotumuz Can Artam tarafından kurulan Akademi, sürüş etkinliği kapsamında otomobil tutkunu katılımcılarına, Caterham yarış otomobilleriyle sürüş keyfi ve unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sundu.

Etkinliğin ilk bölümünde birebir Can Artam’ın sunduğu bilgilerle yarış otomobili kullanmanın püf noktalarının öğrenen katılımcılar, ikinci bölümünde Caterham otomobillerinin direksiyonuna geçerek, gerçek bir yarış otomobiliyle sürüş deneyimine ve heyecanına sahip oldular.

Motorsport Academy Hakkında

Uluslararası alanda elde ettiği başarılarla adını duyuran ilk Grand Prix pilotumuz Can Artam tarafından kurulan Motorsport Academy, yarış otomobilleriyle sürüş keyfi ve unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor. Akademi, programlarına sevdikleriyle katılmak isteyen otomobil tutkunlarına, amatör yarışmalar ve gruplara özel organizasyonlar da düzenliyor. Yarış otomobili kullanmanın püf noktalarını birebir Can Artam’ın verdiği eğitimlerle sunan akademi, şirketlerin çalışanlarına ve yöneticilerine yönelik özel motivasyon ve takım çalışması programları da organize ediyor. Akademi şirketlere yönelik düzenlediği programlarla keyif dolu deneyimler yaşama fırsatı sunarken, çalışan motivasyonunun üst düzeye çıkarılmasına ve ekip içi iletişimin güçlendirilmesine öncülük ediyor. Eğitimleriyle bilgisi ve tecrübesi ne olursa olsun her kesime hitap eden akademi, trafikte doğru araç kullanmayı öğrenmek isteyenlere de ev sahipliği yapıyor.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir