İtalya Motosiklet ve Performans Ekipmanları Markası POLINI Türkiye’de

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İtalya’nın ünlü markası Polini Mini motosikletleri ve performans ekipmanları ile Türkiye’de ilk defa Volkan Işık Karting Arena’da ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Volkan Işık grup şirketlerinden LİMİT Eğitim’in Türkiye distribütörü olduğu ve tüm motosiklet markaları için performans ekipmanlarının satışa sunulacağı Polini’nin Mini Motosikletlerini kiralayarak deneme şansı ise Volkan Işık Karting Arena’da…

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü içerisinde yer alan Volkan Işık Karting Arena, ziyaretçilerine bundan sonra Polini Mini motosikletleri kiralayarak deneme imkanı sunuyor. 4 tekerlek sevenlerin karting eğlencesine alternatif olarak 2 teker severlerin de artık POLINI mini motosikletleri var. İsteyen herkesin kiralayarak pistte kullanabileceği bu mini motosikletlerle tecrübe kazanmak ve keyifli vakit geçirmek mümkün.

2 Farklı Tip Polini Motosiklet…

Volkan Işık Karting Arena pistindeki son yenilik Polini Mini motosikletler… 2 farklı tipi bulunuyor; 7 adet 70cc Minimotard Air ve 3 adet 40cc AIR Junior motosikletler misafirlerin kullanımına sunuluyor. Ufak boyuttaki bu motosikletlerin kullanımı çok eğlenceli ve zevkli. Volkan Işık Karting Arena’nın tecrübeli eğitmenleri motosiklet sevgisinin ve bilincinin yayılması için Türkiye’ye ilk kez getirilen Polini mini motosikletlerle trafik sıkışıklığı çözümüne de fayda sağlamayı umuyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir